Hakkımızda

Güzelliğin kalbine,
Etiler Esthetique’ye
hoş geldiniz…

Başarılı EstetikSonuçlar

Etiler Esthetique Estetik & Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik Merkezi, Özel Etiler Hastanesi bünyesinde 2020 yılı son çeyreğinde faaliyete geçmiştir. Merkezimizin amacı, sağlık hizmetleri sektöründeki yıllara yayılan tecrübemizi yepyeni bir heyecanla harmanlayarak, siz değerli misafirlerimize kaliteli ve üst düzey sağlık hizmeti sunabilmektir.

ModernEstetik Hastanesi
10.000 metrekare kapalı alana, 75 yatak kapasitesine, yoğun bakım üniteleri, en son teknolojik cihaz ve ekipmanlara sahip sağlık kompleksimiz ve alanının en iyi doktorları, uzmanları ve personellerimiz ile siz değerli misafirlerimize estetik dünyasının en yeni ve en etkili tekniklerini, cihazlarını ve hizmetlerini sunmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Vücudunuz için yaptığınız her şey,
kendiniz için attığınız bir adımdır.

Estetiğin MerkezindeBuluşalım

Sizlerle tanışmayı
heyecanla bekliyoruz.

1

Daha Güzel Görünün

Sağlık merkezimiz cerrahi ve estetik operasyonlar konusunda ülkemizin en iyilerinden birisi olmak için çalışıyor. Her yıl çok sayıda yurt içi ve yurt dışından gelen hastaya yardımcı oluyoruz. Bu konuda deneyim kazanmış olan profesyonel doktorlarımıza güvenebilir ve hayal ettiğiniz bütün vücut hatlarına kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

2

Güvenli & Kaliteli

Hastanemiz, yüksek standartlarda teknolojik uygulamalar, kalite odaklı ve önce insan gönlüne dokunan gülümseten hizmet politikası ile sektörde en iyi hastanelerden biri olmayı hedefliyor. Hastalarımıza biyo-psiko-sosyal açıdan bütüncül ve doğru iletişim yaklaşımları ile etik ilkeler doğrultusunda sağlık hizmeti sunmak öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

Shopping Basket