Medikal Estetik > Ameliyatsız Yüz Germe

Star Askısı (Fransız Askısı)

Yaşlanma ile birlikte kişilerin cilt altlarındaki yağ yastıkları erir ve bu da cildin aşağı doğru akmasına neden olur. Bu sarkmalar hayli can sıkıcı olabilmektedir. Star askısı (Fransız Askısı) ameliyatsız olarak bu sarkmaları düzeltebileceğiniz etkili bir yöntemdir. Özel bir teknik ile ciltteki sarkmalar ortadan kaldırılarak daha gergin bir cilt görünümü elde edilir. Bu işlemin son derece önemli avantajları vardır. Zamanla ciltte meydana gelen sarkma ve kırışıklıklarda ameliyatsız kolay çözümler üretilmektedir. Bu ameliyatsız yöntemlerden birisi de Star askısı (Fransız Askısı) işlemidir. Özel ipler ile ciltte germe işlemi yapılarak çok basit bir şekilde gerginlik sağlanmaktadır. Bu işlemin birçok önemli avantajı vardır ve bu sebeple de çok fazla tercih edilmektedir.

Star Askısı Neden Uygulanır?

Star askısı (Fransız Askısı) işlemi neden uygulanır ve tam olarak hangi sorunlar üzerinde yeterince etkilidir diye merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle işlemin etki alanının kırışıklıklar ve sarkmalar olduğunu söyleyebiliriz. Bu yöntem ile ameliyata gerek duymadan kolaylıkla kırışık görünümünden kurtulabilirsiniz. Star askısı (Fransız Askısı) ile ameliyatın riski olmadan kişiler kolaylıkla istedikleri gibi daha gergin bir cilde kavuşabilmektedir. Bu yüzden de bu işlem son derece önemli ve gereklidir. Sonuçları da son derece etkilidir. Sadece estetik kaygılar ile başvurulabilir bir yöntem gibi görünse de bu işlem ayrıca daha önce yüz felci geçirmiş hastalar üzerinde de etkili olan bir yöntem olmaktadır.

Star Askısı Kimlere Yapılır?

İşleme dair en önemli konulardan biri doğal olarak bu işlemi kimlerin yaptırabileceğidir. Bizler bu konuda da sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle cildinde kırışıklık meydana gelen ve bundan rahatsız olan herkes kolaylıkla bu işlemi uygulatabilir. Erkek veya kadın fark etmeksizin bu işlem herkes için uygundur. Özellikle daha gergin bir cilt isteyen ancak ameliyat olmak istemeyen herkes için uygun olan bir işlemdir. Talep eden herkes iyi bir uzman ile görüşerek kolaylıkla bu işlemi yaptırabilir. İşleme ilişkin olarak bilinmesi gereken tek şey yaş sınırının olmasıdır. İşlem kadın veya erkek fark etmeksizin 35 yaşını geçmiş ancak 70 yaşını aşmamış herkese uygulanabilir.

Daha önce yönteminin son derece avantajlı bir işlem olduğunu söylemiştik. İşlem çok etkili olmasının yanı sıra önemli avantajları olan bir işlemdir. Bu avantajların neler olduğu konusunda sizlere bilgi verecek olursak;

İşlem sırasında kullanılan ipler son derece esnek olduklarından dolayı kişilerin mimikleri etkilenmez. Bu da işlemin çok daha doğal olmasını sağlar.
Yaş sınırı dahilinde olan herkes bu işlemden yararlanabilir.
İşlem sonrasında kişilerin yüzünde herhangi bir iz veya yara kalmaz.
Ameliyat olmadığı için kişiler sonuçtan memnun kalmadığında geri dönülebilir.
Bir süre sonra işlem tekrar uygulanabilir.
İşlem esnasında lokal anestezi uygulandığından dolayı ağrı hissi olmaz.
İşlem sonrasında iyileşme süresi oldukça kısadır.
Star askısı (Fransız Askısı) yönteminin daha birçok önemli avantajı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizlerde bu işlemi yaptırarak rahatlıkla bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

İşleme dair en önemli konulardan biri doğal olarak işlemin nasıl uygulandığıdır. Star askısı (Fransız Askısı) nasıl uygulanır bu konuda bilgi vermek istiyoruz;

Öncelikle iplerin yerleştirileceği bölgeler önceden belirlenir ve işaretlenir.
Daha sonra lokal anestezi uygulanarak beklenir.
Belirlenen noktalara ipler özel yöntemler ile geçirilir. Sonrasında işlem sonlandırılır.
Star askısı (Fransız Askısı) işlemi ortalama 45-60 dakika sürmektedir. Bu da bir cilt germe işlemi için son derece kısa bir süredir aslında. Bu yüzden bu da işlemin avantajlarından biri olarak sayabileceğimiz bir durumdur.

İşlemin hangi bölgelere uygulanacağı konusu ayrıca önemlidir. Sizlere bu konuda da bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Yüzün oval bölümleri
  • Çene altı
  • Kaşlar
  • Yanaklar
  • Boyun
  • Elmacık kemikleri

Star askısı (Fransız Askısı) yüzün birçok önemli bölgesine uygulanabilen son derece etkili bir işlemdir. Bu yüzden de fazlası ile tercih edilmektedir. Sizlerde bu bölgelerde yaşadığınız kırışıklık ve sarkma problemi için rahatlıkla bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Star askısı (Fransız Askısı) yaşlanmayı durduran bir işlem mi merak edilmektedir. Öncelikle bu işlem diğer gerginlik işlemleri gibi yaşlanmayı durduran bir işlem değildir. Aslında hiçbir şey yaşlanmayı durdurmaz. Bu bir süreçtir ve doğal olarak sadece bunu yavaşlatmak mümkündür. Onun dışında bu işlem halihazırda ortaya çıkan sarkmaları ve kırışıklıkları gideren bir işlemdir. Zaten ameliyatsız olduğundan dolayı da zamanla kişilerin cildi eski haline geri dönecektir. Sonrasında işlem tekrarlanmalıdır. İşlemde kullanılan ipler zamanla kendiliğinde erimekte veya eski gerginliğini kaybetmektedir. Bu yüzden de işlemin tekrarlanması gerekmektedir.

Star askısı (Fransız Askısı) yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer konu da işlemin herhangi bir yan etkisi olup olmadığıdır. İşlem sırasında kullanılan iplikler kişilerin sağlığına olumsuz etki göstermeyen yapıdadır. Bu yüzden de bir yan etkiden bahsetmek mümkün değildir. Star askısı (Fransız Askısı) işlemi ile ilgili oluşabilecek tek yan etki kullanılan ipliğe karşı kişilerin alerjisinin oluşmasıdır. Bu da oldukça düşük bir ihtimaldir. Onun dışında işleme dair herhangi bir endişeniz olmamalıdır. Ayrıca bu işlem ameliyat gibi değildir ve eğer ortaya çıkan sonuçtan memnun kalınmaz ise rahatlıkla tekrar düzeltilebilmektedir.

Star askısı (Fransız Askısı) fiyatları işlemi yaptırmak isteyen kişiler için oldukça önemli bir konudur. İnsanlar bu basit ama etkili yöntem için ödeyecekleri ücreti merak etmektedir. Bu tarz işlemler çok etkili olduklarından ötürü birçok kişi tarafından tercih edilse de işlem için ödenecek olan ücret aynı zamanda merak konusudur. Merakın yanı sıra ayrıca bu işlem için ödenecek olan ücretler endişe verici olabilmektedir. Ancak kişilerin bu endişelerinin yersiz olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Çünkü işlem için ödenecek olan ücretler sanıldığı gibi çok yüksek değildir. Aksine aslında kullanılan diğer cilt germe işlemine göre oldukça uygundur. En azından çok daha etkili bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Saç ekimi tedavisi gibi ağrısızdır. Bu yüzden de Star askısı (Fransız Askısı) işlemini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İşlemin ücret bilgisi içinde iletişime geçmeniz ve öncelikle muayene olmanız çok daha iyi olacaktır. Böylece çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi Bekliyoruz

Ücretsiz Ön Görüşme İçin Bizimle İletişime Geçin

Sağlıklı ve güzel hissetmek için ihtiyacınız olan her şey Etiler Esthetique’de.
Shopping Basket