Medikal Estetik > Botoks Uygulamaları

Avuç İçi Botoks

Avuç içleri yapısı gereği aşırı terleme yapan yerlerdir. Bu yerlerde meydana gelen aşırı terleme için en iyi çözüm Avuç içi botoks işlemidir. Normal koşullarda terleme sağlık bir durum olsa da bunun aşırı olması insanları fazlası ile rahatsız edebilmektedir. Özellikle avuç içlerinde meydana gelen terlemeler gündelik yaşamlarında insanları olumsuz etkileyen durumların başında gelir. Terleme tedavilerinde botoks uygulamaları son derece önemli bir yere sahiptir. Merak edenler için botoks uygulamalarının terleme tedavilerinde nasıl işe yaradığını göstermek istiyoruz.

Avuç İçi Botoks Nedir?

Avuç içlerinde aşırı terleme sık görülen bir sorundur. Bu sorun ile karşı karşıya kalan bireyler için en iyi yol terleme tedavilerinden yararlanmaktır. Avuç içi botoks işlemi bu alanda kişileri yararlanabileceği en iyi yöntemlerden biri olmaktadır. Bu bölgeye yapılacak olan enjekte işlemi ile terleme sorunu ciddi oranda giderilmektedir. Terleme sorunun bitmesi ile kişiler çok rahat etmekte ve yaşam kaliteleri de artmaktadır. Bu yöntem klasik olarak botoks uygulamaları ile neredeyse aynıdır. Kişilerin şikâyet ettiği bölgelere aynı şekilde botoks uygulaması yapılmaktadır.

Avuç İçi Botoks Neden Gereklidir?

Avuç içlerine yapılan botoks uygulaması neden gereklidir ve tam olarak ne kadar etkilidir: Öncelikle kişilerin avuç içlerinde meydana gelen terleme sorunu hem sosyal hayatını hem de iş hayatını olumsuz etkilemektedir. Bu aşırı terleme sorunu yüzünden birçok kişi son derece mağdur ve zor durumda kalmaktadır. Bu durumun çözümü olarak da Avuç içi botoks uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar terleme sorunundan kurtulmak isteyen kişiler için gerekli ve son derece önemlidir. Sizler de bu yöntemi tercih ederek son derece rahat edebilir ve terleme sorununda kurtulabilirsiniz.

Avuç içleri ve ellerde uygulanan botoks işlemleri konusunda kişilerin merak ettiği konulardan biri de buralarda işleme bağlı olarak herhangi bir his kaybı oluş oluşmayacağıdır. Öncelikle el ve avuçlarda his konusu sinirler ile alakalı olduğundan ötürü botoks uygulaması bu duruma etki etmez. Botoks uygulaması sırasında sinirlere zarar verecek herhangi bir durum olmayacağından ötürü bir sorun da yaşanmayacaktır. Yani kısacası bu bölgelerde herhangi bir his kaybı yaşanmayacaktır. Bu yüzden de aşırı terleme sorunu yaşıyorsanız gönül rahatlığı ile bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Botoks uygulamaları cerrahi müdahale olmadığından ötürü son derece kolay ve 1 saat gibi bir sürede tamamlanan işlemlerdir. Avuç içi botoks uygulaması da aynı şekilde kısa sürede ve son derece kolay bir biçimde tamamlanan bir işlemdir. Sizler de bu uygulamaları yaptırarak terleme sorunundan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. İşlemin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi verecek olursak;

Her botoks işlemi öncesinde uygulama bölgesi usulüne uygun şekilde steril edilir.

Uygulama bölgelerine hasta acı hissetmesin diye anestezik etkili krem uygulanır ve uyuşma beklenir. Bu süre ortalama 30 dakika gibi bir süre sürmektedir.

İstenilen uyuşma sağlandıktan sonra kişilerin uygulama bölgesine özel dolgu maddesi dikkatli bir biçimde uygulanır.

Bu şekilde işlem kısa sürede tamamlanır ve sonrasında hasta gündelik yaşamına kolayca devam eder.

Avuç içlerine yapılan botoks uygulamaları sonrasında sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle bu işlem sonrasında bu bölgede aşırı terleme sorunu ortadan kalacaktır. İşlem 3-7 gün gibi bir süre sonra etkisini göstererek sizlere konfor sağlayacaktır. Bu yüzden de Avuç içi botoks işlemlerinde memnuniyet üst düzeydedir. Çünkü işlem gerçek anlamda son derece konforlu ve kolaydır. Sizler de etkili çözümler alabileceğiniz bu uygulamayı istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

Avuç içlerinde meydana gelen terleme sorunu için uygulanan birçok önemli yöntem vardır. Botoks bunlardan yalnızca biri ve en etkili olanlarındandır. Aynı zamanda da en kolay yöntemlerden biridir. Tercih edilebilecek farklı yöntemler de vardır ancak bu yöntemin kolay ve pratik olması sebebi ile en fazla tercih edilen yöntem bu olmaktadır. Avuç içi botoks kesin çözüm mü merak ediyorsanız; büyük oranda rahatlama sağlayacaktır. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Avuç içi botoks ve diğer botoks işlemlerinde uygulama bölgesine uyuşturucu kremler kullanıldığı için bir acı hissi oluşmaz. Kısa sürede acı hissi olmadan işlem tamamlanır ve sonrasında da çok ağrı hissi olmaz.  Aşırı terleme sorunu sosyal hayatta çok fazla olumsuz etkilediğinden ötürü birçok kişinin bu durum karşısında son derece şikayetçi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de böylesine acısız ve kolay bir yöntemin çok önemli olduğunu söyleyebiliriz.

İşlem sonrasında kişilerin hangi konulara dikkat etmesi gerektiği doktoru tarafından detaylı olarak anlatılacaktır. Zaten genel olarak risk içermediğinden, için sorun yaratacak bir durum da olmayacaktır. Avuç içi botoks uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gereken tek durum ağır iş ve elle yapılan spor etkinliklerinden uzak durmaktır. Bunun yanı sıra tüm botoks uygulamaları sonrasında kişilerin kan sulandırıcı etkiye sahip ilaçları kullanmaması gerekir.

Botoks uygulamaları kolay ancak kalıcı olmayan çözümlerdir. Bu işlemlerin belirli aralıklar ile mutlaka tekrar edilmesi gerekmektedir. İşlem kolay ve pratik olduğundan ötürü tekrar etmek zaten genel olarak zor değildir. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile işlemi istediğiniz aralıklar ile uygulatabilir ve terleme sorunundan sürekli olarak kurtulabilirsiniz. Avuç içi botoks işleminin hayatınızda önemli farklar yaratacağını söyleyebiliriz. İşlem oldukça kolay ve bunun yanında fazlası ile faydalıdır.

Botoks uygulamalarında fiyat konusu oldukça merak edilen ve insanların karar verme sürecini etkileyen durumlardan biridir. Aynı zamanda kullanılan dolgu malzemelerinin kalitesini belirleyen en önemli konudur. Bu yüzden de fiyat bilgisi alırken dikkatli olunmalıdır. Öncelikle çok uygun fiyatlı ve deneyimsiz yerlere bu işlemin yaptırılmaması gerekir. Bunların yanında merdiven altı olarak ifade edilen yerlerde de bu işlem yaptırılmamalıdır. Aksi halde son derece önemli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınabilir. Avuç içi botoks uygulaması ve fiyat bilgisi için en doğru cevabı doktorunuz ile görüşerek alabilirsiniz. Doktorunuz ne kadar botoks uygulanacağına belirleyerek size fiyat konusunda detaylı bilgi verecektir. Bu yüzden de en net ve doğru bilgi için doktorunuz ile görüşebilirsiniz.

Sizi Bekliyoruz

Ücretsiz Ön Görüşme İçin Bizimle İletişime Geçin

Sağlıklı ve güzel hissetmek için ihtiyacınız olan her şey Etiler Esthetique’de.
Shopping Basket