dermapen nedir dermapen fiyatları

Dermapen Nedir? Dermapen Fiyatları

Yaşlılık evresi herkesin belirli bir yaşa gelmesi ile yüz çevresinde ciddi bir kırışıklığın söz konusu hale gelen bir evre olarak bilinmektedir. Daha dinç görünüm ve yaşlılık çizgilerinin en aza indirildiği, Dermapen uygulaması cilt gençleştirme, akne izi, suçiçeği izi gibi kalıcı izlerinde kapatılmasını sağlayan, tüm deri tipleri için uygun olan aynı zamanda da fazlası ile etkili bir yol olarak kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu işlem yaklaşık olarak 30 ile 40 dakika arasında değişen bir seans ile kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu seansta yapılan ilk işlemlerden birisi de peptid maskesi uygulamasıdır. Bu uygulama ile birlikte cilde kollajen ve elastin adı verilen sentezler sağlanmaktadır. Bu cildin yenilenmesi için fazlası ile önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu bakımdan da kişilere gerekli işlemlerin sağlanması ile birlikte de yaklaşık 4. Seansın sonunda beklenilen sonuç elde edilebilmektedir. Ancak seans sayısı kişinin cildine göre, tedaviye verdiği yanıta göre değişiklik gösterebilmekte olup; 8 seansa kadar da çıkabilmektedir. Bu tamamen hastanın durumu ve doktorun öngörülerine bağlı olarak gelişen bir durumdur.

Dermapen Yaptıranların Yorumları

Dermapen yöntemi ile birlikte gerçekleştirilen seans sonunda yaklaşık 2 ay içerisinde beklenilen sonuçların gözle görülür bir şekilde elde edilmesi sonucunda doktor tavsiyesi ile birlikte tekrarda uygulanabilir bir hale gelmektedir. Bu bakımdan da kişiler kendilerine en uygun seans süresini belirlemesi ile birlikte de etkili bir sonuç meydana getirilebildiği yaptıran kişiler tarafından dile getirilmiştir. Aynı zamanda da yaptıran kişilerin yorumları arasında;

  • Yaz aylarında da yaptırılabildiği,
  • Yanık veya iz gibi hususların oluşmadığı,
  • Boyun, koltuk altı gibi bölgelerde de rahatlıkla kullanılabileceği belirtilmiştir.

Bu sebeplerden dolayı da kişiler tam sonuç alabilmek için doğru analizlerin sonucunda bu yönteme başvurduklarını ifade etmektedirler. Bu yorumların yanı sıra hiçbir acı ve sızı faktörünün yaşanmaması da yine yaptıran kişilerin onayladıkları bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Sivilce çukurlarına kadar bir iyileşmenin söz konusu hale gelmesi de yine hastaların memnuniyetini gösteren bir yorum olarak bilinmektedir.

Dermapen tedavisi yaptıranlar genel olarak fazlası ile memnun olduklarını dile getirmektedir. Yaptıranlar öncesinde ve sonrasında ise fazlası ile farkın gözlemlenebildiği bir şekilde yorumlar ile bu tedaviyi uygulatmayı düşünen ancak aklında soru işareti kalanlara ışık olmuşlardır.

Dermapen Fiyatları

Dermapen uygulaması genel olarak 0,2 mm’lik ince uçlarla gerçekleştirilen bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde kullanılan medikal cihazlar ve uzman doktorun tecrübesi başarının seyrini etkileyen en önemli faktörler arasında gösterilmektedir. Daha sonrasında ise bulunan hastane ortamı da fazlası ile önem taşımaktadır. Tüm bu durumlar değerlendirildiğinde ise ciddi bir fiyat aralığı hasta için muhtemel olacaktır. Fiyatlar genel olarak bu durumlara bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte Bunun yanı sıra tedavinin yaptırılacağı şehir faktörü de yine fiyatın değişiklik göstermesine mahal verecek bir durum olarak değerlendirilmektedir. Seans sayısı da yine kişinin ihtiyacına göre doktor tarafından belirlenen bir husustur. Bu durumda da daha başarılı bir sonucun elde edilebilmesi için seanslarda fazlası ile önemli bir yere gelmekle birlikte seans başı ödeme alan yerler için de bir fiyat değişikliğini söz konusu hale getirmektedir.

Tags: No tags